Domowy Kościół

Jest gałęzią Ruchu Światło-Życie, która zrzesza w sobie małżeństwa pragnące trwać w zażyłej relacji z Bogiem poprzez osobistą i wspólnotową pracę nad sobą. Domowy Kościół pomaga małżonkom sakramentalnym czerpać z łaski i mocy sakramentu małżeństwa, uczy jak żyć tym sakramentem i celebrować go przez całe życie. Jedną wspólnotę Domowego Kościoła, tzw. krąg, tworzy od 4 do 7 małżeństw. Spotkania wspólnoty odbywają się raz w miesiącu w wybranym przez wspólnotę terminie. W naszej parafii w 2018 roku powstały dwa kręgi Domowego Kościoła, a w roku 2019 kolejne dwa kręgi.

Informacji o wspólnocie udziela ks. Krzysztof Sieniawski (kssieniawski@gmail.com).

Jaka modlitwa taka doskonałość, jaka modlitwa taki dzień cały. Na darmo usiłujemy postąpić przez inne środki, inne praktyki, inną drogą. Modlitwa jest warunkiem nawracania dusz. Bez modlitwy niepodobna wytrwać w powołaniu

Św. Brat Albert

146 0.20118999481201