Przy ołtarzu i przy piłce!

18 marca 2018

W sobotę, 17 marca, drużyna naszych ministrantów uczestniczyła w ostatnim w tym sezonie Finałowym Turnieju w Piłkę Halową o Puchar Archidiecezji Gdańskiej. Pierwsza faza turnieju odbyła się w ZSP nr 2 w Rumii.

Niestety tym razem nasza drużyna zakończyła rogrywki w fazie grupowej. Ogólna klasyfikacja będzie dostępna na stronie Duszpasterstwa Służby Liturgicznej Archidiecezji Gdańskiej www.knc24.pl , na którą zapraszamy!

Człowiek jest doskonałością świata, Duch jest doskonałością człowieka, miłość jest doskonałością ducha, caritas zaś - miłość Boża - jest doskonałością miłości

św. Franciszek Salezy

Polecamy

Używamy plików cookies Ta witryna korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności i plików Cookies .
Korzystanie z niniejszej witryny internetowej bez zmiany ustawień jest równoznaczne ze zgodą użytkownika na stosowanie plików Cookies. Zrozumiałem i akceptuję.
149 0.1604859828949