Niebezpieczeństwo Gdańskiego Modelu

8 września 2018

Jako duszpasterze pragniemy zwrócić uwagę rodziców na przyjęty w czerwcu tego roku przez Radę Miasta Gdańska tzw. Model na rzecz równego traktowania. Wiele zapisów znajdujących się w przyjętym programie budzi zastrzeżenia z punktu widzenia chrześcijańskiej moralności i może stanowić poważne zagrożenie dla wychowania dzieci i młodzieży. Zapraszamy do zapoznania się z materiałami przygotowanymi przez katolickie wspólnoty i wysłuchania głosu rodziców chcących mieć wpływ na treści, których są uczone ich dzieci. Inicjatywa sprzeciwiająca się Modelowi została nawana "Koń trojański w Gdańsku" jako symboliczny wyraz tego czym jest wprowadzany program dla wychowania dzieci i młodzieży. Należy przy tym zaznaczyć, że inicjatywa ta nie jest atakiem na osoby borykające się ze skłonnościami homoseksualnymi, ale sprzeciwem wobec wprowadzanej ideologii sprzecznej z duchem chrześcijańskim.

Poniżej można znaleźć wiele cennych informacji:

Informacja z Kurii Metropolitalnej w Gdańsku

Inicjatywa odpowiedzialny Gdańsk

Stop seksualizacji dzieci

Zagrożenie GENDER

Cisza jest głosów zbieraniem.

Cyprian Kamil Norwid

Najnowsze filmy

Polecamy

Używamy plików cookies Ta witryna korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności i plików Cookies .
Korzystanie z niniejszej witryny internetowej bez zmiany ustawień jest równoznaczne ze zgodą użytkownika na stosowanie plików Cookies. Zrozumiałem i akceptuję.
122 0.084222078323364