Wizytacja kanoniczna - suma parafialna

24 marca 2019

24 marca w naszej parafii Bp Zbigniew Zieliński przeprowadził wizytację kanoniczną, która zgodnie z prawem jest dokonywana raz na pięć lat w każdej parafii. Tego dnia Biskup Zbigniew spotkał się z kapłanami oraz uczestniczył we wszystkich mszach świętych. O g. 10.30, podczas sumy parafialnej, odprawił mszę świętą i przyjął sprawozdania pracy grup duszpasterskich.

Błąd jest przywilejem filozofów, tylko głupcy się nie mylą nigdy.

Sokrates

Polecamy

Używamy plików cookies Ta witryna korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności i plików Cookies .
Korzystanie z niniejszej witryny internetowej bez zmiany ustawień jest równoznaczne ze zgodą użytkownika na stosowanie plików Cookies. Zrozumiałem i akceptuję.
149 0.14428687095642