Spływ Kajakowy rzeką Wieprza

14 sierpnia 2014

W dniach od 14 do 20 sierpnia, z Parafii na Jasieniu wyruszyła 25 osobowa grupa na spływ kajakowy rzeką Wieprza, w kierunku Darłowa. Każdego dnia, mimo czasem deszczowej pogody pokonywaliśmy określony odcinek rzeki, która w tym roku była odrobinę trudniejszą rzeką. Poziom trudności opierał się na tym, iż podczas odcinków znajdowało się wiele poprzewracanych drzew, gałęzi, konarów i kamieni, co skutkowało tym, iż trzeba było wychodzić bądź wyskakiwać z kajaka do wody, przepływać nad lub pod drzewem lub po prostu nieść kajak. Rzeka Wieprza, jest rzeką gdzie spotyka się bardzo mało turystów (a tak naprawdę prawie wcale) i gdzie można doświadczyć bogactwa natury i przyrody. Oprócz codziennej dawki wiosłowania, rzeczą naturalną była codzienna Eucharystia, wspólna wieczorna i poranna modlitwa, koronka do Miłosierdzia Bożego i Różaniec (o rozmowach egzystencjalnych, co niektórych osób nie wspomnę). Całość wyprawy, modlitwy i przyrody po raz kolejny pozwoliło poznać, jak wielkie rzeczy Bóg stworzył i stwarza wokół nas i w nas

Człowiek jest doskonałością świata, Duch jest doskonałością człowieka, miłość jest doskonałością ducha, caritas zaś - miłość Boża - jest doskonałością miłości

św. Franciszek Salezy

Polecamy

Używamy plików cookies Ta witryna korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności i plików Cookies .
Korzystanie z niniejszej witryny internetowej bez zmiany ustawień jest równoznaczne ze zgodą użytkownika na stosowanie plików Cookies. Zrozumiałem i akceptuję.
148 0.17822790145874