Błogosławiona Krew Jezusowa!

21 czerwca 2020

Uroczyste modlitewne  spotkanie diecezjalne Wspólnoty Krwi Chrystusa

              Po okresie przerwy spowodowanej okresem pandemii koronawirusa Wspólnota Krwi Chrystusa w dniu 20. czerwca zorganizowała spotkanie  diecezjalne w naszej parafii Błogosławionej Doroty z Mątew w Gdańsku Jasieniu. Bardzo uroczystą Eucharystię wraz z adoracją Najświętszego Sakramentu z modlitwą o uzdrowienie poprowadził  Misjonarz Krwi Chrystusa ks. Andrzej Szymański.  Podczas Eucharystii pięć osób - sympatyków wstąpiło do Wspólnoty Krwi Chrystusa, w bardzo doniosłej atmosferze czytając własnoręcznie pisane listy do Jezusa.

             Z naszej Parafii wstąpiły dwie sympatyczki Wspólnoty Krwi Chrystusa które zostały wpisane jako pełnoprawne członkinie naszej Wspólnoty. Powołano również trzech nowych animatorów w parafiach naszej diecezji gdańskiej; w parafii  św. Franciszka z Asyżu w Gdańsku - Siedlcach, św. Andrzeja Boboli w Sopocie  Chrystusa Odkupiciela  w Gdańsku -Żabiance.

Życzymy wiele łask Bożych w służbie dla Kościoła we Wspólnocie Krwi Chrystusa oraz wypełnienia Woli Bożej w życiu osobistym, rodzinnym oraz na  nowej drodze powołania apostolskiego

Animator Wspólnoty Krwi Chrystusa Diecezji Gdańsk, Lucyna Witek

Cisza jest głosów zbieraniem.

Cyprian Kamil Norwid

Najnowsze filmy

Polecamy

Używamy plików cookies Ta witryna korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności i plików Cookies .
Korzystanie z niniejszej witryny internetowej bez zmiany ustawień jest równoznaczne ze zgodą użytkownika na stosowanie plików Cookies. Zrozumiałem i akceptuję.
121 0.0846848487854