Weekendowe skupienie Domowego Kościoła

28 czerwca 2020

W dniach 26-28 czerwca cztery wspólnoty Domowego Kościoła wyjechały wspólnie na dni skupienia do Białogóry. Wspaniała pogoda, modlitewna atmosfera, rodzinny klimat i doświadczenie wspólnoty towarzyszyły chyba wszystkim. Dniom skupienia towarzyszyły rozważania nad biblijnymi fragmentami opowiadającymi o spotkaniach Jezusa: z Piotrem, Zacheuszem, uczniami z Emaus i Apostołami w Wieczerniku po zmartwychwstaniu. Każdego dnia gromadziła wszystkich wspólna modlitwa na godzinach brewiarzowych i Eucharystii. Był także czas na integrację nad morzem czy przy ognisku.

Bogu niech będą dzięki za ten wspólny czas!

Cisza jest głosów zbieraniem.

Cyprian Kamil Norwid

Najnowsze filmy

Polecamy

Używamy plików cookies Ta witryna korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności i plików Cookies .
Korzystanie z niniejszej witryny internetowej bez zmiany ustawień jest równoznaczne ze zgodą użytkownika na stosowanie plików Cookies. Zrozumiałem i akceptuję.
122 0.094099998474121