Pielgrzymka LSO Jasień

23 listopada 2013

23 listopada mimo już bardzo jesiennej pogody odbyła się Pielgrzymka Litrurgicznej Służby Ołtarza do Katedry Oliwskiej, gdzie odbyło się spotkanie z aktorem i świadkiem wiary Panem Radosławem Pazurą, następnie odbyła się w Katedrze Uroczysta Msza Świeta pod przewodnictwem ks. Arcybiskupa Seniora Tadedusza Gocłowskiego. Po zakończonej Mszy i modlitwie na placu katedralnym odbył się pokaz walk rycerskich i życia rycerskiego. 

Człowiek jest doskonałością świata, Duch jest doskonałością człowieka, miłość jest doskonałością ducha, caritas zaś - miłość Boża - jest doskonałością miłości

św. Franciszek Salezy

Polecamy

Używamy plików cookies Ta witryna korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności i plików Cookies .
Korzystanie z niniejszej witryny internetowej bez zmiany ustawień jest równoznaczne ze zgodą użytkownika na stosowanie plików Cookies. Zrozumiałem i akceptuję.
149 0.1617751121521