Kolonia w Srebrnej Górze

7 sierpnia 2022

W dniach od 29 lipca do 7 sierpnia dzieci z naszej parafii wraz z opiekunami i ks. Andrzejem udali się na kolonię do Srebrnej. Wycieczki górskie w górach Sowich, Stołowych i Złotych, zwiedzanie Pragi, kopalni Złota, wizyta w czeskim rezerwacie Skalne Miasto, ciekawe zajęcia, ale nade wszystko wspólnie spędzony czas - to było radością każdego uczestnika.

Każdego dnia nie zabrakło również czegoś dla ducha, gdyż codziennie spotykaliśmy się z Panem Bogiem na wspólnej Eucharystii, a nasze rozważania były tajemnicom radosnym i światła różańca świętego. 10 dni, więc każda tajemnica na jeden dzień, w których poznawaliśmy życie Pana Jezusa.

Jeżeli wyjeżdżasz na wakacje, to czasem marzysz o tym, żeby była dobra pogoda. My nie musieliśmy marzyć, bo taką mieliśmy. Każdego dnia piękne słońce poza bardzo małym wyjątkiem na pierwszego i ostatniego dnia. Pełni energii, sił i wrażeń wróciliśmy wszyscy cali i zdrowi, by z nowym bagażem doświadczeń rozpocząć nowy rok szkolny, który zaczynamy już niebawem.

Jezus Chrystus - jedynym Słowem Ojca

św. Jan od Krzyża

Najnowsze filmy

Polecamy

Używamy plików cookies Ta witryna korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności i plików Cookies .
Korzystanie z niniejszej witryny internetowej bez zmiany ustawień jest równoznaczne ze zgodą użytkownika na stosowanie plików Cookies. Zrozumiałem i akceptuję.
122 0.096931934356689