Pielgrzymka do Włoch

Niezapomniany czas na ziemi rodzącej wielkich świętych

14 września 2022

W dniach od 7 do 14 września 34 osobowa grupa udała się na pielgrzymkę do Włoch. Pielgrzymi spędzili niezapomniany czas odwiedzając szczególne miejsca, pogłębiając wiarę, ucząc się wytrwałości w przeciwnościach oraz zawierzając Panu Jezusowi siebie oraz  intencje, które ze sobą przywieźli. W tych dniach pielgrzymi odwiedzili mi.: o. Dolindo Ruotolo i św. Januarego w Neapolu, św. Ojca Pio, św. Michała Archanioła, św. Franciszka, św. Klarę i św. Ritę. Nie zabrakło również nawiedzenia grobu św. Jana Pawła II oraz innych miejsc antycznego i barokowego Rzymu. Piękno pielgrzymki obrazują w niewielkim stopniu zamieszczone poniżej zdjęcia. Dziękujemy tym wszystkim, którzy pamiętali o pielgrzymach w swoich modlitwach. 

Ludzie budują za dużo murów, a za mało mostów.

Isaac Newton

Najnowsze filmy

Polecamy

Używamy plików cookies Ta witryna korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności i plików Cookies .
Korzystanie z niniejszej witryny internetowej bez zmiany ustawień jest równoznaczne ze zgodą użytkownika na stosowanie plików Cookies. Zrozumiałem i akceptuję.
121 0.10246896743774