Uroczystości pogrzebowe śp. Ireny Kołkiewicz

17 maja 2023

W dniu 13 maja, w wieku 78 lat odeszła do wieczności mama ks. proboszcza Adama, Irena Kołkiewicz. Uroczystości pogrzebowe odbyły się w naszej parafii w dniu 17 maja o godz. 11:00. Mszy Świętej przewodniczył  Bp. Piotr Przyborek, Słowo Boże wygłosił ks. Mateusz Tarczyński. Po Mszy świętej nastąpił pochówek na cmentarzu św. Franciszka w Gdańsku. Dziękujemy wszystkim za obecność i modlitwę i polecajmy śp.. Irenę, wypraszając dla Niej radość nieba. 

Ten się Bogu podoba, komu się Bóg podoba

św. Rafał Kalinowski

Polecamy

Używamy plików cookies Ta witryna korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności i plików Cookies .
Korzystanie z niniejszej witryny internetowej bez zmiany ustawień jest równoznaczne ze zgodą użytkownika na stosowanie plików Cookies. Zrozumiałem i akceptuję.
119 0.057555913925171