Ewa Farna i inni - Bóg się rodzi

24 grudnia 2013

Materiał nagrany zgodnie z wcześniejszą informacją:

"20 grudnia na Świętym Krzyżu, a w pierwszym dniu świąt - w telewizyjnej 'dwójce' zobaczymy koncert kolęd, jaki współorganizuje samorząd województwa świętokrzyskiego i Regionalna Organizacja Turystyczna. W świątecznym kolędowaniu w świętokrzyskim sanktuarium wezmą udział m.in. Zespół Pieśni i Tańca Śląsk, Andrzej Piaseczny, Ewa Farna oraz Zespół Pieśni i Tańca Wilia z Wilna. Całość zarejestruje 20 grudnia Program II Telewizji Polskiej, natomiast emisja przewidziana jest 25 grudnia o godzinie 15.00. Koncert jest nie tylko świątecznym wydarzeniem, ale też okazją do promocji regionu świętokrzyskiego: emisję koncertu poprzedzą spoty reklamowe, które pojawią się w telewizji od 21 do 25 grudnia."

Inne - okazjonalne

Zobacz również!

Po zimie idzie wiosna, po smutku - pogoda.

przysłowie łacińskie