Transmisja Mszy św. Pasterskiej (Gdańsk-Jasień)

19 grudnia 2014

Zapraszamy do oglądania transmisji "na żywo" Mszy św. Pasterskiej odprawianej w parafii bł. Doroty z Mątów na gdańskim Jasieniu. Rozpoczęcie relacji 24.12.2014 r. od godz. 23:50. Wszystkim widzom życzymy błogosławionych Świąt życzą: duszpasterze, grupy parafialne oraz realizatorzy.

Zobacz również!

Człowiek jest doskonałością świata, Duch jest doskonałością człowieka, miłość jest doskonałością ducha, caritas zaś - miłość Boża - jest doskonałością miłości

św. Franciszek Salezy

174 0.15233612060547