X Dzień Solidarności z Kościołem Prześladowanym - Pakistan

27 października 2018

X Dzień Solidarności z Kościołem Prześladowanym organizowany przez Polską Sekcję Papieskiego Stowarzyszenia Pomoc Kościołowi w Potrzebie przypada w bieżącym roku na niedzielę 28 października. Tematem wiodącym tegorocznego Dnia Solidarności jest aktualna sytuacja chrześcijan w Pakistanie .
Dołącz do nas. Wszyscy stańmy się głosem prześladowanych chrześcijan, by PRZERWAĆ MILCZENIE!
więcej: http://pkwp.org/dzien-solidarnosci/x-dszkp-pakistan-2018

Zobacz również!

Człowiek jest doskonałością świata, Duch jest doskonałością człowieka, miłość jest doskonałością ducha, caritas zaś - miłość Boża - jest doskonałością miłości

św. Franciszek Salezy