II Niedziela Wielkanocna - Niedziela Miłosierdzia

28 kwietnia 2019

1. Zapraszamy młodzież, szczególnie bierzmowaną w tym roku, na spotkanie wspólnoty Ruchu Lednickiego, dzisiaj w kawiarence parafialnej o g. 19.15, natomiast przyszłą niedzielę, 5 maja nie będzie spotkania. Kolejne odbędzie w niedzielę 12 maja.

2. W poniedziałek integracyjne spotkanie Bractwa św. Pawła, dlatego nie będzie spotkania w Bibliotece.

3. W piątek, 3 maja, nie będzie Kręgu biblijnego. Kolejne spotkanie w piątek,10 maja, po mszy św. o g. 18.00 w bibliotece parafialnej.

4. W najbliższą sobotę nie będzie zbiórki ministranckiej.

5. W przyszłą niedzielę wspólnota Szkoła Maryi zaprasza na wspólną Eucharystię o g. 18.00, a po Eucharystii na adorację z modlitwą uwielbienia, natomiast wspólnota Krwi Chrystusa zaprasza do kawiarenki parafialnej na przepyszne ciasto.

6. Ks. Tomasz zaprasza młodzież do udziału w tegorocznym spotkaniu młodych w Lednicy. Zapisy i więcej informacji u ks. Tomasza.

7. Wspólnota Szkoła Maryi zaprasza do wzięcia udziału w letnich rekolekcjach ewangelizacyjnych, które odbędą się w naszej parafii w weekend 24-26 maja. Więcej informacji na plakatach.

8. Zachęcamy do zakupu prasy katolickiej. W tą niedzielę w naszym biuletynie wspomnienie o abp Tadeuszu Gocłowskim z okazji przypadającej w piątek 3. rocznicy Jego śmierci, a także interesujące artykuły o Bożym Miłosierdziu.

9. Nabożeństwa majowe codziennie o g. 17.30.

Niech smutek będzie kiedyś dla nas miłym wspomnieniem.

Wiliam Szekspir

115 0.052827119827271